Decembris, 2014
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 EC

Atbalstām

Sākumlapa/Notikumi/Dažādi/Artūrs Cingujevs piedāvā meistarklases klavierspēlē

Artūrs Cingujevs piedāvā meistarklases klavierspēlē

P.Čaikovska Maskavas Valsts konservatorijas absolvents un Bernes Mākslu augstskolas maģistrants Artūrs Cingujevs piedāvā iespēju dalīties ar savu pieredzi un zināšanām, vadot meistarklases - atklātās stundas mūzikas skolu un mūzikas vidusskolu audzēkņiem un jebkuram interesentam.

“Braucot studēt uz Maskavu, man bija daudz jautājumu un maz atbilžu. Tagad, pēc studiju beigšanas, vēlos dalīties ar iegūto”, saka Artūrs Cingujevs.


Pirmo uzvaru Artūrs Cingujevs guvis Francijā deviņu gadu vecumā, kad mācījies P. Jurjāna bērnu mūzikas skolā pie E. Strazdiņas un A. Mežgaiļa, iegūstot Grand Prix konkursā Concours Musical de France. A. Cingujevs ir absolvējis Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolu, apmeklējis slavenu pedagogu; L.Bermana, V.Kraiņeva, D.Merlē u.c. meistarklases, kļuvis par vairāku starptautisku konkursu laureātu, koncertējis kopā ar komponistu - diriģentu K. Penderecki, I.Galanti, L.Korsiju, N.Raduloviču, V.Sareiku, u.c.


Artūrs ir sniedzis koncertus Eiropā “New Master on Tour”, ko organizēja “The International Holland Music Sessions”- viens no koncertiem notika Amsterdamas Concertgebouw zālē. Ir veikts CD koncerta ieraksts Brēmenes Glocke zālē, izpildot R. Šūmaņana Klavierkoncertu a mol un P. Čaikovska klavierkoncertu.


Artūrs Cingujevs ir vadījis meistarklases Krievijā, Šveicē, kā arī Latvijā “Daudzveidīgas mācību metodes profesionālā vidējā izglītības programmā Taustiņinstrumentu spēle - Klavierspēle” ESF projekta “Profesionālās kultūrizglītības pedagogu tālākizglītība” ietvaros. Projektā tika uzaicināti prof. D.Merlet, V. Nosina, K.Lifšits, V.Nosina - tika izdots meistarklašu DVD.


Artūrs Cingujevs ir absolvējis P.Čaikovska Maskavas Valsts konservatoriju ar zelta medaļu, kā arī pabeidzis aspirantūru pie profesores Eliso Virsaladzes. Patreiz turpina studijas Bernes Mākslu augstskolā maģistratūrā “Master Specialized Music Performance”. Uzstājies tādās zālēs kā: Amsterdamas Concertgebouw, Prāgas Rudolfinum, Parizes Invalidu nama Salon d’Honneur, Brēmenes Glocke, u.c. Piedalījies koncertos un festivālos Baltijas valstīs, Vācijā, Francijā, Polijā, Zviedrijā, Holandē, Čehijā, Slovākijā, Šveicē un Krievijā.


Kontaktpersona Artūrs Cingujevs, tālr.26521417, e-pasts: arturs@giotto-art.com