Decembris, 2014
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 EC

Atbalstām

Sākumlapa/ESF projekts

ESF projekta „Profesionālās kultūrizglītības pedagogu tālākizglītība” noslēguma pasākums

Aicinām kultūrizglītības jomas pedagogus un iestāžu vadītājus uz noslēguma kursu: atklāto lekciju un praktiskajām nodarbībām ESF projekta „Profesionālās kultūrizglītības pedagogu tālākizglītība” ietvaros  25.oktobrī plkst. 10.30-17.00 Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolā. Kursa dienas kārtība skatāma ŠEIT

Lasīt tālāk…

Mūzikas izglītības pedagogi apgūst inovācijas kolektīvajā muzicēšanā

Septembra nogalē Rīgā, Pāvula Jurjāna mūzikas skolā Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās izglītības mūzikas programmas pedagogi apmeklē tālākizglītības kursu „Kolektīvās muzicēšanas specifika profesionālo vidējo mūzikas izglītības programmu audzēkņu kameransambļos”. Savukārt oktobrī dažādos Latvijas reģionos, kā arī galvaspilsētā pedagogiem tiek piedāvāta iespēja papildināt zināšanas arī darbā ar koriem, vokālajiem un džeza ansambļiem.

Lasīt tālāk…

Seko līdzi tālākizglītības kursu norisei Youtube, Facebook un Twitter

ESF projekta „Profesionālās kultūrizglītības pedagogu tālākizglītība” video sižeti: http://www.youtube.com/user/KNMCentrs Jaunumiem par Kultūrizglītības un nemateriālā mantojuma centru, tai skaitā arī par ESF projektu, var sekot līdzi Centra facebook lapā (http://www.facebook.com/KNMCentrs ), kā arī Centra twitter kontā (twitter.com/KNM_Centrs )
Projektu līdzfinansē Eiropas Savienība

Ieguldījums Tavā nākotnē!

Projekta Nr.2009/0208/1DP/1.2.1.1.2/09/IPIA/VIAA/005

Pedagogu tālākizglības kursi 2012, jūnijs - oktobris

Plānoto tālākizglītības kursu saraksts: jūnijs-oktobris:

Lasīt tālāk…

Profesionālās kultūrizglītības pedagogu tālākizglītības kursu NOVĒRTĒŠANAS ANKETA

Lūdzam Jūs atbalstīt Kultūrizglītības un nemateriālā mantojuma centra īstenotā ESF projekta “Profesionālās kultūrizglītības pedagogu tālākizglītība” novērtējuma apkopojumu, elektroniski aizpildot projekta novērtējuma anketu internetā: https://docs.google.com/spreadsheet/embeddedform?formkey=dDNVNmRqT04wc1VTTTRncnlaWHRhcXc6MQ

Lasīt tālāk…

Top radošuma balva!

Radošās darbības nedēļas „Radi!” ietvaros Kultūrizglītības un nemateriālā mantojuma centrs un Rīgas Doma kora skolas atbalsta biedrība  pedagogu tālākizglītības kursu “Profesionālās kultūrizglītības pedagogu tālākizglītība” ietvaros piedāvāja atklāto lekciju un tālākizglītības kursus profesionālās mākslas un mūzikas izglītības pedagogiem „Radošuma resurss pasaules dienaskārtībā: no radošas izglītības līdz konkurētspējīgai ekonomikai”.

Lasīt tālāk…

Skaties Youtube kā ikdienā notiek mūzikas valodas stundas

Skaties kā  ikdienā notiek mūzikas valodas stundas Vecumniekos un Ogrē pie skolotājām Lienes Batņas un Guntas Goiževskas un ieklausies mūzikas valodas kursa lektoru Ilmas Grauzdiņas un  Valda Bernhofa ieteikumos kā rosināt bērnos mūzikas apguves prieku:

Lasīt tālāk…

Atklātā lekcija par radošumu mākslas un mūzikas izglītības pedagogiem

Radošās darbības nedēļas „Radi!” ietvaros Kultūrizglītības un nemateriālā mantojuma centrs un Rīgas Doma kora skolas atbalsta biedrība piedāvā atklāto lekciju un tālākizglītības kursus profesionālās mākslas un mūzikas izglītības pedagogiem „Radošuma resurss pasaules dienaskārtībā: no radošas izglītības līdz konkurētspējīgai ekonomikai”.


Lasīt tālāk…

Piedalies! Martā gaidāmi radošās industrijas kursi un radošās darbības nedēļa RADI!

Kas ir radošums tehnoloģiju un informācijas laikmeta kontekstā? Vai radošumu var izmērīt? Kas ir radošā industrija un radošā ekonomika? Vai kārtējie modes jēdzieni mūsdienu piesātinātajā informācijas telpā? Vai valdošā attīstības paradigma gan pasaules, gan Latvijas izaugsmē jau tuvākajā nākotnē? Ko nozīmē radošums izglītībā? Un kādām pieejām un metodēm to īstenot? Kā domāšana caur radošās industrijas prizmu var uzlabot katras skolas un tās pedagogu profesionālo darbību?


Lasīt tālāk…

“Pedagoga profesionālā tēla veidošana profesionālajā kultūrizglītībā” video materiāls

Latvijas mūzikas un mākslas skolu skolotāji LNT ziņu moderatores, žurnālistes Ilzes Dobeles un populārā TV seriāla “Ugunsgrēks” aktrises, skatuves runas kursa pasniedzējas Latvijas Kultūras akadēmijā Zanes Daudziņas vadībā 2011.gada maijā apgūst prasmes profesionāli un pārliecinoši strādāt ar auditoriju.

Video skatīt šeit:

Lasīt tālāk…

Izmaiņas ESF projekta “Profesionālās kultūrizglītības pedagogu tālākizglītība” norisē

Vēlamies informēt, ka saistībā ar būtiskām izmaiņām Eiropas Sociālā fonda projekta “Profesionālās kultūrizglītības pedagogu tālākizglītība” (vienošanās nr. 2009/0208/1DP/1.2.1.1.2/09/IPIA/VIAA/005) īstenošanā, kas stājās spēkā no 2011.gada 12.decembra, ir veiktas vairākas izmaiņas tālākizglītības kursu norisē.

Lasīt tālāk…

Plānoto tālākizglītības kursu saraksts 2012

Eiropas Sociālā fonda projekta “Profesionālās kultūrizglītības pedagogu tālākizglītība” 2012.gada kursu saraksts

Skatīt šeit


VIAA atzinīgi novērtē dizaina pedagogu kursa īstenošanu LMA

Valsts izglītības attīstības aģentūra publicējusi izvērstu rakstu par Kultūrizglītības un nemateriālā mantojuma īstenoto kursu mākslas pedagogiem “Profesionālās izglītības pedagogu pedagoģiskās pamatizglītības dizaina programma”, minot to kā vienu no labās prakses piemēriem Latvijā Eiropas Sociālā fonda līdzekļu apguvei.

Lasīt tālāk…

Publicēts materiāls par profesionālo mūzikas mācību priekšmetu programmas izveides metodiku 1.-4.klasei

Kultūras un nemateriālā mantojuma centra mājaslapas sadaļā par profesionālās kultūrizglītības pedagogu tālākizglītības kursiem  publicēts materiāls “Daudzveidīgas mācību metodes un profesionālo mūzikas mācību priekšmetu programmas izveides metodika” http://kriic.lv/kat/esf-projekts/kursu-materiali.

Lasīt tālāk…

Latvijā viesosies „Grammy” mūzikas balvas laureāte Ronda Larsone (ASV)

No 17. līdz 21.oktobrim Eiropas Sociālā fonda atbalstītā un Kultūrizglītības un nemateriālā mantojuma centra īstenotā projekta „Profesionālās kultūrizglītības pedagogu tālākizglītība” ietvaros Latvijā viesosies ASV flautiste, komponiste, „Grammy” mūzikas balvas laureāte Ronda Larsone.

Lasīt tālāk…

Darba seminārs mākslas un dizaina pedagogiem

19. oktobrī 10.30 Kultūrizglītības un nemateriālā kultūras mantojuma centra telpās Pils laukumā 4, 3. stāvā notiks darba seminārs Latvijas Mākslas akadēmijas dizaina pedagogu tālākizglītības programmas  beidzējiem.


Lasīt tālāk…

Mūzikas akadēmija aicina mūzikas teorijas skolotājus uz Maskavas konservatorijas doktores lekciju

Otrdien, 2011.gada 11.oktobrī Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas Lielajā zālē notiks Maskavas konservatorijas profesores, vadošās solfedžo metodiķes Marinas Karasevas lekcijas:

Lasīt tālāk…

Prominenti pasaules līmeņa pianisti vadīs meistarklases Latvijas mūzikas vidusskolu pedagogiem

No 8. līdz 28.septembrim Rīgā, Cēsīs un Liepājā notiks tālākizglītības kursi profesionālās vidējās mūzikas izglītības programmu klavierspēles pedagogiem Daudzveidīgas mācību metodes profesionālā vidējā izglītības programmā Taustiņinstrumentu spēle - klavierspēle.

Lasīt tālāk…

Plānoto kursu saraksts: 2011.gada 2.puse

2011.gada oktobris-decembris

Lasīt tālāk…

LTV atspoguļo “Dizaina pedagogu” izlaidumu Latvijas Mākslas akadēmijā

30. jūnijā Latvijas Mākslas akadēmijā notika pirmais profesionālās pilnveides izglītības programmas „Profesionālās izglītības pedagogu pedagoģiskās pamatizglītības programmas dizainā” absolventu izlaidums. Šāda programma kultūrizglītības pedagogiem tiek organizēta pirmo reizi Latvijas Mākslas akadēmijas vēsturē.

Lasīt tālāk…

Kultūras ministre sveic Latvijas Mākslas akadēmijas tālākizglītības kursa absolventus

Kultūras ministre Sarmīte Ēlerte 30. jūnijā apmeklēja Latvijas Mākslas akadēmiju un ar uzrunu sveica profesionālās pilnveides izglītības programmas „Profesionālās izglītības pedagogu pedagoģiskās pamatizglītības programmas dizainā” absolventus. Šāda programma kultūrizglītības pedagogiem tiek organizēta pirmo reizi Latvijas Mākslas akadēmijas vēsturē.

Lasīt tālāk…

Mūzikas skolu pedagogi iepazīstas ar jaunākajām stīgu instrumentu spēles tehnikām un metodēm

No 19.līdz 30.jūnijam Rīgā, Liepājā, Ventspilī un Rēzeknē norisinās stīgu instrumentu spēles kursi profesionālās ievirzes mūzikas skolu pedagogiem - Daudzveidīgas mācību metodes profesionālās ievirzes izglītības programmā Stīgu instrumentu spēle - vijoles, alta spēle.

Lasīt tālāk…

Latvijas Mākslas akadēmijā gaidāms neparasts izlaidums

30. jūnijā plkst. 13.00 Latvijas Mākslas akadēmijas aulā notiks pirmais profesionālās pilnveides izglītības programmas „Profesionālās izglītības pedagogu pedagoģiskās pamatizglītības programmas dizainā” absolventu izlaidums. Šāda programma kultūrizglītības pedagogiem tiek organizēta pirmo reizi Latvijas Mākslas akadēmijas vēsturē.

Lasīt tālāk…

Mūzikas vidusskolu skolotāji iepazīsies ar aktualitātēm un Somijas pieredzi kokles spēlē

No 5. līdz 13.maijam Eiropas Sociālā fonda atbalstītā un Kultūrizglītības un nemateriālā mantojuma centra īstenotā projekta Profesionālās kultūrizglītības pedagogu tālākizglītība ietvaros notiks kokles spēles kursi Pāvula Jurjāna mūzikas skolā, kurā pulcēsies Latvijas mūzikas vidusskolu un mūzikas skolu kokles spēles skolotāji. Kā kursu lektori ir aicināti Latvijā atzīti nozares profesionāļi, bet kā īpašais viesis - pazīstamais somu kantelists Timo Vēnenens (Timo Väänänen).

Lasīt tālāk…